Vítejte na stránkách obce Obec Vřesník.
Nastavení zobrazení

Rohlík CZ v naší obci

• začíná v pondělí 22. 4. 00:00 končí v úterý 22. 4. 23:59
  • Vřesník

Nová služba - ROHLÍK CZ bude nově rozvážet i na Vřesník

více v příloze

Novinky z obce a Volného času

Aktuálně z obce

publikováno: 1. 6. 2024

Rekonstrukce bytů v bytovém domě č.p. 36 ve vlastnictví obce:

Nemovitost obec zakoupila v roce 2015 od ZD Rohoznice, pozemky pod domem byly již ve vlastnictví obce dříve. Jednotlivé byty byly ve špatném stavu a z toho důvodu v roce 2022 přistoupila k postupné obnově a rekonstrukci. Rekonstrukce jednotlivých bytů je rozdělena na více etap, a to z důvodu obsazenosti nájemníky a v neposlední řadě méně zatíží rozpočet obce.

Voda

publikováno: 16. 5. 2024

informace o naší vodě

Protokol o rozboru vody, úplný rozbor vč. všech sledovaných chem. látek a  rezidua pesticidů.

Půjčovna nářadí

publikováno: 23. 4. 2024,

• začíná v úterý 16. 4. 00:00 končí v pondělí 20. 4. 23:59
  • Vřesník

Dobrý den

Již od loňského roku jsme v obci zřídili malou půjčovnu zahradního nářadí, tedy pomocníků jménem plotostřih a drtič větví - špalikovač.

více o možnosti zapůjčení v příloze.

)